O nas

DoktorPc – naprawa komputerów Wrocław, powstało z myślą o ciągle rozwijającym się rynku sprzętu i oprogramowania komputerowego. Nasze pogotowie komputerowe pomaga w pełni wykorzystać możliwości komputera w pracy, nauce i zabawie. W obecnych czasach komputer, laptop czy tablet stał się niezastąpionym narzędziem każdego z nas. Nie wyobrażamy sobie życia bez dostępu do internetu, który jest kopalną wiedzy, daje nam możliwość komunikacji, oferuje doskonałą rozrywkę czy pozwala opłacić rachunki. Nasza pasja, którą są komputery i internet, przerodziła się w prężnie działającą firmę świadczącą usługi na najwyższym poziomie. Daje nam to możliwość zajmowania się na co dzień tym w czym czujemy się najlepiej, pozwala ciągle rozwijać zainteresowania i gwarantuje profesjonalizm naszego serwisu komputerowego.

Tworzymy fachowy zespół informatyków, którzy w sposób jasny i przystępny odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania związane ze sprzętem czy oprogramowaniem komputerowym. Stajemy na przeciw potrzebom klientów, dostosowujemy się do ich potrzeb jak i wiedzy. Doradzamy w optymalnym doborze sprzętu komputerowego tak aby dany komputer spełnił stawiane przed nim cele. Przecież nie każdy z nas jeździ po zakupy samochodem ciężarowym, odpowiednia pomoc komputerowa, którą zapewni Państwu DoktorPc Wrocław, pozwoli w optymalnym doborze komputera czy oprogramowania co wiąże się często z niemałymi oszczędnościami środków finansowych.

Nasze pogotowie komputerowe cechuje bezpieczeństwo, szybkość działania, dyspozycyjność, atrakcyjne ceny oraz duże doświadczenie. Dzięki profesjonalizmowi naszych informatyków codziennie zdobywamy grupę nowych, zadowolonych klientów. Oferta naszego serwisu komputerowego skierowana jest do mieszkańców Wrocławia i okolic. Ceniąc wygodę i czas zleceniodawców większość naszych usług wykonujemy na miejscu u klienta w domu czy firmie. Nasze usługi świadczymy osobom fizycznym jak i firmom. Zapraszamy do ciągłej współpracy co pozwala na udzielenie rabatów naszym stałym klientom. Zapytaj informatyków pogotowia komputerowego Wrocław o zasady podjęcia stałej współpracy z naszą firmą.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo miedzy innymi instalację Windowsa, zabezpieczenie systemów operacyjnych przed atakami złośliwego oprogramowania, optymalizację systemów operacyjnych z rodziny Windows, instalację podzespołów komputerowych, profesjonalną diagnostykę sprzętu komputerowego, pomoc i naukę obsługi komputera, usuwanie wirusów, usuwanie konfliktów oprogramowania, bezpieczne czyszczenie komputera, odzyskiwanie haseł, konfigurację łącza internetowego, archiwizację danych, odzyskiwanie utraconych plików, zakładanie i konfiguracja poczty elektronicznej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym pogotowiem komputerowym wszystkich, którzy cenią sobie usługi na najwyższym poziomie. Diagnozujemy, naprawiamy oraz doradzamy w jaki sposób bezpiecznie i bezawaryjnie korzystać z możliwości, które daje nam komputer. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybkie rozwiązanie Twoich problemów ze sprzętem czy oprogramowaniem komputerowym. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Zaoszczędzisz czas i pieniądze powierzając  komputer profesjonalistom.

tel.:
Naprawa komputerów Wrocław